Zámek pedálů - Bullock Excellence X

Zámek pedálů - Bullock Excellence X

nový model 2022

Mechanické zabezpečení auta, zámek pedálů aut pro vozy s manuální převodovkou. Zablokuje pedál spojky a brzdy. Hodnocen jako nejlepší mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži v Evropě při srovnávacích rezistenčních testech renomovaného anglického motoristického časopisu Autoexpress.

SLEVA 10% NA PRODUKT BULLOCK EXCELLENCE
SLEVOVÝ KÓD: BULLOCK10

Tabulka kompability vozů : https://bullock.eu/…tuo-bullock/

Tabulka modelů

Potřebujete poradit?

3 790,- Kč

Dostupnost: skladem
Záruka: 24 měsícůZámek pedálů - Bullock Excellence X


Zámek pedálů - Bullock Excellence X

Přednosti mechanického zámku pedálů Bullock® Excellence

 • vyroben z kalené nitrocementované oceli odolné proti řezání a vrtání
 • odolný proti nástřiku tekutého dusíku
 • blokuje pedál spojky a brzdy
 • nejvýhodnější poměr cena / kvalita / jednoduchost
 • rychlé s snadné použití
 • přenosný zámek použitelný u více automobilů
 • planý poplach je vyloučen
 • silikonová rukojeť měkká na dotek
 • universální koncoví adaptér , seřízení délky až o 65 mm umožňuje maximální přizpůsobení na typ vozidla, větší stabilita ukotvení k podlaze
 • zámek s vysokou ochranou Made in Italy – více než 59000 kombinací ,dodává se s 2 klíči
 • u většiny nových modelů vozidel již není možné nastartovat motor bez sešlápnutí spojkového pedálu, pokuď použijete zámek pedálů Bullock Excellence stává se vaše vozidlo nepojízdným.

Hodnocen jako nejlepší mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži v Evropě při srovnávacích rezistenčních testech renomovaného anglického motoristického časopisu Autoexpress.

Model W s nástavci 50 mm, 75 mm

 1. bezpečnostní klíč – 2 kusy očíslovaných klíčů
 2. šroubovací uzávěr: pro dokonalé uzamčení pedálů lze rameno prodloužit pomocí seřizovacího šroubu
 3. povrchová úprava: jednotlivé části jsou chráněny pozinkováním a práškovým lakem
 4. galvanizace: háky jsou plně galvanizované a odolné proti korozi
 5. materiál: je vyroben z kalené nitrocementové oceli odolné proti řezání a vrtání
 6. zámek: zavírací zařízení má bezpečnostní zámek vyrobený z materiálu, který je odolný proti vrtání

Bullock® Excellence je moderní mechanické zabezpečení vozidel, které nabízí efektivní ochranu proti krádeži auta. Díky výrobě z kalené nitrocementové oceli, která je podobná nerezové oceli s nízkou tepelnou vodivostí, poskytuje tento zámek pedálů vynikající odolnost proti řezání a vrtání. Materiál je navíc odolný proti působení tekutého dusíku, což ztěžuje jeho poškození nebo prasknutí. Při pokusu o řezání tohoto materiálu ruční okružní bruskou dochází k přehřívání a poškození kotouče, což výrazně prodlužuje dobu potřebnou pro překonání zabezpečení.

Zámek na pedály Bullock® Excellence je designován tak, aby nabízel maximální ochranu s minimální námahou pro uživatele. Jeho instalace je rychlá a jednoduchá, nevyžaduje žádné promazávání a nezabírá mnoho místa ve vozidle. Univerzální koncový adaptér a možnost seřizování délky až o 65 mm zajišťují, že se zámek hodí na většinu typů vozidel a poskytuje stabilní uchycení k podlaze. Měkká silikonová rukojeť zase zajišťuje pohodlné použití.

Bullock Excellence je vybaven vysoko zabezpečeným zámkem vyrobeným v Itálii, který nabízí více než 59000 kombinací, a dodává se se dvěma klíči, čímž značně ztěžuje možnost jeho otevření neoprávněnými osobami. Navíc, každý klíč má své unikátní identifikační číslo, což zvyšuje bezpečnost.

Zabezpečení auta Bullock® Excellence je rozděleno do několika modelů podle typu vozidla a roku výroby, což zajišťuje optimální kompatibilitu a funkčnost. Je to ideální řešení pro ty, kteří hledají spolehlivé mechanické zabezpečení svého vozidla bez potřeby složité instalace nebo údržby. S Bullock® Excellence je vaše auto chráněno před nechtěnými pokusy o krádež, což vám poskytuje klid a jistotu, že vaše vozidlo zůstane tam, kde jste ho zaparkovali.

POZOR zloději vozidel mají problém!

U nových vozidel Audi, Volkswagen a Škoda již není možné nastartovat bez sešlápnutí spojkového pedálu, pokud použijete zámek pedálů Bullock Excellence, stává se vaše vozidlo nepojízdným.

MONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK®

Uchopte BULLOCK za rukojeť, vložte klíč a otevřete zabezpečovací zařízení, při této operaci dejte pozor, aby nápis BULLOCK na držadle směřoval vzhůru. Vytáhněte klíč ze zámku. Vložte zařízení BULLOCK® mezi pedál spojky a brzdy, při této operaci musí středová tyč s kuličkami dosáhnout podlahy auta. Zatlačte rukojeť směrem dopředu až do automatického zaklapnutí, nesnažte se ho silou umístit mezi pedály: výrobek je účinný i při jednom zaklapnutí.

DEMONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK®

Uchopte rukojeť zařízení BULLOCK, zastrčte klíč do zámku a otočte. Zabezpečovací zařízení se okamžitě odblokuje a uvolní pedály. Nikdy neotvírejte BULLOCK ve směru jiných osob. Při manipulaci se zařízením BULLOCK jej držte vždy za rukojeť. Nikdy nenechávejte zařízení BULLOCK bez dohledu v přítomnosti dětí, zamezíte tak nebezpečným hrám.

UNIVERSÁLNÍ ADAPTÉR PRO MILIMETRICKÝ BLOK

Pro zvýšení účinnosti Bullocku můžete nastavit délku hlavice. Po vložení Bullocku mezi pedály zkontrolujte, zda jsou zcela zablokovány. Pokud tomu tak není, vyjměte ho z pedálů a vložte šroubovák do otvoru na červeném horním víčku.
Horní část se může nastavit do optimální délky max. 65 mm , tj. dokud se bezpečnostní koule nedotknou podlahy vozu a kleště zcela nezablokují pedály. Nadále nechte Bullock vždy v této pozici, a to bez jakéhokoli jiného zajišťovacího zásahu.

ÚDRŽBA

Nevystavujte zařízení BULLOCK styku s vodou. Pokud dojde k jeho namočení, doporučujeme pečlivě vysušit všechny jeho části. Nepoužívejte zařízení BULLOCK nevhodným způsobem ve styku s jinými povrchy.
BULLOCK nevyžaduje mazání.

ASISTENCE

V případě ztráty klíče je možné objednat u prodejce duplikát. Nový klíč je možné obdržet na základě identifikačního čísla vyraženého na originálním klíči.

BALENÍ OBSAHUJE

 • 2 číslované klíče
 • návod k použití se štítkem, na který zapíšete identifikační číslo klíče
 • nálepka na sklo vozidla Bullock
 • model W : nástavce 50 mm , 75 mm

POZOR: Uvnitř balení se mohou nacházet reklamní materiály k akcím zaměřeným výhradně na italský trh (legitimace EuropCar, legitimace Europ Assistance).

Vyhodnocen jako nejlepší přenosné mechanické zabezpečení vozidel v Evropě.

Srovnávací testy pevnosti, odolnosti a trvanlivosti, které byly použity na nejlepších bezpečnostních zařízeních proti zlodějům.

Hodnocení bylo organizováno a publikováno v anglickém motoristickém časopisu AUTOEXPRESS.

Tento test byl proveden dvěma bezpečnostními experty, kteří hráli roli zlodějů v ideálních podmínkách za denního světla, s možností dělat hluk, s nářadím lehce dosažitelným v obchodech. Ve skutečném světě by pracovali sami, ve tmě, na hlavní cestě, na parkovišti a neměli by snadný úkol.

VÝSLEDEK

 • čas odolávání zařízení BULLOCK® – 17 minut 5 sekund
 • průměrný čas odolávání ostatních zabezpečovacích zařízení – 2 minuty 10 sekund

Hodnocení zabezpečovacího zařízení BULLOCK® časopisem AUTOPRESS:

EXTRÉMNĚ dobře vyroben, je masivní a pevně útočí bez možnosti vyřazení. Jeho síla, plus pohodlná montáž a přiměřená cena ho činí oprávněným vítězem. Přičteme-li ještě to, že je pro zloděje špatně přístupný, skóruje se svou nízkou cenou.

Mechanické zabezpečení vozidel Bullock Excellence se vyrábí ve třech modelech podle typu vozidla a jeho roku výroby. Proto je důležitá konzultace pro správné určení modelu, pokud není jasně uveden v tabulce. Jsme vám rádi kdykoli k dispozici.

Zámek pedálů - Bullock Excellence X - vyberte model

Produkt je k dispozici ve více modelech.

Vyberte si prosím jeden z následujících modelů:


×

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!