Bullock.cz » O firmě

Historie mechanického zabezpečení aut patentované značky BULLOCK ®

Bullock®, mechanické zabezpečení pedálů aut s koulemi se zrodil v roce 1993. Tento nápad byl patentován a je známý po celém světě. Začalo se stavbou továrny v Acqualagna a později i sídla v Lucrezia di Cartoceto / Pesaro a Urbino/ v Itálii. Bylo zde vyrobeno v krátké době cca 3 miliony kusů. Počáteční bezprecedentní úspěch stále roste. V průběhu let se výrobky značky BULLOCK značně vylepšily.

V roce 2004 byl uveden na trh nový model Bullock® EXCELLENCE, zabezpečení blokující pedály. Je vyroben ze speciální oceli, odolné proti řezání a vrtání. Tato technologie poskytuje maximální jistotu díky použití ocelového kroužku /Seeger/, který ochrání blokovací mechanismus před všemi možnými pokusy při krádeži. Zámek pedálů se stává ještě více bezpečnějším.

V následujících letech se zrodil Bullock® AERO, nový model zabezpečení volantu, a to je poprvé spojeno také s ochranou airbagu proti krádeži. V roce 2009 se stal součástí řady také Bullock® DEFENDER, nový universální zámek volantu, který je určený pro celkovou ochranu volantu.

V roce 2012 byl představen nový model Bullock® AUTOMATICO ALARM, speciálně určený pro vozy vybavené automatickou převodovkou. Je to kombinace mechanické ochrany proti odcizení + elektronické technologie / při jakékoli manipulaci dochází ke spuštění alarmu/. V roce 2014 byla uvedena na trh poslední novinka, model Bullock® ABSOLUTE, universální zámek pedálů, který je vyvinutý a testovaný pro celkovou ochranu vozu.

2015

2016

Větší bezpečnost, větší spolehlivost, větší odolnost, lepší povrchová úprava. BULLOCK® představuje komplexní oživení rozsahu, kde účinkuje celá řada hi-tech inovací jako zámek proti krádeži (made in Italy) a originální grip.

2017

Novinka pro vozy s automatickou převodovkou Bullock Automatico a upgrade Bullock Defender a Bullock Absolute.

2021

Celá řada Bullock je znovu uvedena na trh se spoustou nových funkcí v rámci s partnerství Polidesign of Milano. Inovace italské výroby pokračují.

2022

Upgrade produktů Bullock Excellence a Bullock Automatico.

Výhradní dovozce a distributor pro Českou a Slovenskou republiku

Od začátku výroby v Itálii (rok 1993) působí firma Kyrš jako výhradní dovozce a distributor v České republice a produkty značky Bullock® vlastní již tisíce spokojených zákazníků.

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!