Zámek pedálů - Bullock® Automatico

Zámek pedálů - Bullock® Automatico

nový model 2022

Bullock® Automatico zabezpečení auta, zámek pedálu pro vozy s automatickou převodovkou. Jeho unikátní sestavení a automatická redukce z něho činí ideální zabezpečení vozidel krádeži automobilů.

Tabulka kompatibility vozů : https://bullock.eu/…tuo-bullock/

3 790,- Kč

Dostupnost: skladem
Záruka: 24 měsícůZámek pedálů - Bullock® Automatico


Zámek pedálů - Bullock® Automatico

Mechanické zabezpečení pedálů pro automobily s automatickou převodovkou.

 • vyroben z kalené nitrocementované oceli odolné proti řezání a vrtání
 • odolný proti nástřiku tekutého dusíku
 • maximální technologie pro maximální zabezpečení
 • rychlé a snadné použití
 • silikonová rukojeť měkká na dotek
 • universální adaptér , seřízení délky max. o 65 mm umožňuje nejlepší přizpůsobení na typ vozidla , větší stabilita ukotvení k podlaze
 • blokuje pedál brzdy
 • použitelný pro více typů automobilů
 • zámek s vysokou ochranou Made in Italy – více než 59000 kombinací ,dodává se s 2 klíči

Bullock® Automatico představuje špičkové řešení v oblasti zabezpečení vozidel, které kombinuje osvědčené mechanické zabezpečení auta s nejnovějšími technologickými inovacemi. Tento zámek pedálu je navržen tak, aby poskytoval maximální ochranu pro auto s automatickou převodovkou a minimálním zásahem do prostoru vozidla. Díky italskému designu a vývoji, který stojí za produktem Bullock® Automatico, získáváte výrobek, který je nejen efektivní, ale i esteticky příjemný.

Konstrukce z kalené nitrocementované oceli zajišťuje vynikající odolnost proti pokusům o řezání a vrtání, což z něj činí nezbytnou součást mechanického zabezpečení auta. Zámek je navíc chráněn Seegerovým kroužkem, který zabraňuje jakémukoli pokusu o demontáž, a tím zvyšuje celkovou bezpečnost vašeho vozidla.

Bullock® Automatico je tedy ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé a snadno použitelné zabezpečení vozidla, které efektivně chrání proti krádeži bez nutnosti komplikované instalace nebo úpravy vozidla.

PROOF KEY- klíče dodané se zařízení jsou speciálně vyrobeny, což je velmi obtížné duplikovat.

MONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK ®

Uchopte BULLOCK za rukojeť, vložte klíč a otevřete zabezpečovací zařízení, při této operaci dejte pozor, aby nápis BULLOCK na držadle směřoval vzhůru. Vytáhněte klíč ze zámku. Vložte zařízení BULLOCK mezi pedál spojky a brzdy, při této operaci musí středová tyč s kuličkami dosáhnout podlahy auta. Zatlačte rukojeť směrem dopředu až do automatického zaklapnutí, nesnažte se ho silou umístit mezi pedály: výrobek je účinný i při jednom zaklapnutí.

DEMONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK®

Uchopte rukojeť zařízení BULLOCK®, zastrčte klíč do zámku a otočte. Zabezpečovací zařízení se okamžitě odblokuje a uvolní pedály. Nikdy neotvírejte BULLOCK® ve směru jiných osob. Při manipulaci se zařízením BULLOCK jej držte vždy za rukojeť. Nikdy nenechávejte zařízení BULLOCK® bez dohledu v přítomnosti dětí, zamezíte tak nebezpečným hrám.

UNIVERSÁLNÍ ADAPTÉR PRO MILIMETRICKÝ BLOK

Pro zvýšení účinnosti Bullocku® můžete nastavit délku hlavice. Po vložení Bullocku mezi pedály zkontrolujte, zda jsou zcela zablokovány. Pokud tomu tak není, vyjměte ho z pedálů a vložte šroubovák do otvoru na červeném horním víčku.
Horní část se může nastavit do optimální délky max. 65mm , tj. dokud se bezpečnostní koule nedotknou podlahy vozu a kleště zcela nezablokují pedály. Nadále nechte Bullock® vždy v této pozici, a to bez jakéhokoli jiného zajišťovacího zásahu.

RADY PRO ÚDRŽBU

 • Nikdy nevystavujte zabezpečovací zařízení Bullock® vodě. V případě, že se zamokří, osušte všechny jeho části.
 • Zabezpečovací zařízení Bullock® nikdy nepoužívejte násilným způsobem na jiné účely.
 • Zabezpečovací zařízení Bullock® nepotřebuje žádné promazávání.

BALENÍ OBSAHUJE

 • 2 klíče
 • návod k použití
 • nálepka na sklo vozidla Bullock

POZOR: Uvnitř balení se mohou nacházet reklamní materiály k akcím zaměřeným výhradně na italský trh (legitimace EuropCar, legitimace Europ Assistance).

Vyhodnocen jako nejlepší přenosné mechanické zabezpečení vozidel v Evropě.

Srovnávací testy pevnosti, odolnosti a trvanlivosti, které byly použity na nejlepších bezpečnostních zařízeních proti zlodějům.

Hodnocení bylo organizováno a publikováno v anglickém motoristickém časopisu AUTOEXPRESS.

Tento test byl proveden dvěma bezpečnostními experty, kteří hráli roli zlodějů v ideálních podmínkách za denního světla, s možností dělat hluk, s nářadím lehce dosažitelným v obchodech. Ve skutečném světě by pracovali sami, ve tmě, na hlavní cestě, na parkovišti a neměli by snadný úkol.

VÝSLEDEK

 • čas odolávání zařízení BULLOCK® – 17 minut 5 sekund
 • průměrný čas odolávání ostatních zabezpečovacích zařízení – 2 minuty 10 sekund

Hodnocení zabezpečovacího zařízení BULLOCK® časopisem AUTOPRESS:

EXTRÉMNĚ dobře vyroben, je masivní a pevně útočí bez možnosti vyřazení. Jeho síla, plus pohodlná montáž a přiměřená cena ho činí oprávněným vítězem. Přičteme-li ještě to, že je pro zloděje špatně přístupný, skóruje se svou nízkou cenou.

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!