Zámek pedálů - Bullock® Automatico

Zámek pedálů - Bullock® Automatico

nový model 2022

Bullock® Excellence Automatico je jediný svého druhu na trhu pro vozy s automatickou převodovkou. Jeho unikátní sestavení a automatická redukce z něho činí ideální zabezpečení proti krádeži automobilů. NOVÝ MODEL 2022

Tabulka kompatibility vozů : https://bullock.eu/…tuo-bullock/

3 790,- Kč

Dostupnost: skladem
Záruka: 24 měsícůZámek pedálů - Bullock® Automatico


Zámek pedálů - Bullock® Automatico

Mechanické zabezpečení pedálů pro automobily s automatickou převodovkou.

 • vyroben z kalené nitrocementované oceli odolné proti řezání a vrtání
 • odolný proti nástřiku tekutého dusíku
 • maximální technologie pro maximální zabezpečení
 • rychlé a snadné použití
 • silikonová rukojeť měkká na dotek
 • universální adaptér , seřízení délky max. o 65 mm umožňuje nejlepší přizpůsobení na typ vozidla , větší stabilita ukotvení k podlaze
 • blokuje pedál brzdy
 • použitelný pro více typů automobilů
 • zámek s vysokou ochranou Made in Italy – více než 59000 kombinací ,dodává se s 2 klíči

Bullock® Excellence Automatico je nejpokrokovější automobilové zabezpečovací zařízení , který spojuje odzkoušený mechanický bezpečnostní systém Bullock® . Je snadno použitelné a zabírá málo místa. Zabezpečovací zařízení Bullock® Automatico nabízí italský design společně s technologickou evolucí, která nám umožnila vyvinout bezpečný výrobek, který dává jasnou odpověď všem, kdo dnes pro své motorové vozidlo požaduje maximální ochranu.
Zakalené nitrocementové ocelové svorky zaručují vysokou úroveň odolnosti proti řezání a vrtání. Blokovací mechanismus je vyroben z materiálu odolného proti vrtáku a je rovněž chráněn Seeger kroužkem, který zabraňuje jeho rozpadnutí.

PROOF KEY- klíče dodané se zařízení jsou speciálně vyrobeny, což je velmi obtížné duplikovat.

MONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK ®

Uchopte BULLOCK za rukojeť, vložte klíč a otevřete zabezpečovací zařízení, při této operaci dejte pozor, aby nápis BULLOCK na držadle směřoval vzhůru. Vytáhněte klíč ze zámku. Vložte zařízení BULLOCK mezi pedál spojky a brzdy, při této operaci musí středová tyč s kuličkami dosáhnout podlahy auta. Zatlačte rukojeť směrem dopředu až do automatického zaklapnutí, nesnažte se ho silou umístit mezi pedály: výrobek je účinný i při jednom zaklapnutí.

DEMONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK®

Uchopte rukojeť zařízení BULLOCK®, zastrčte klíč do zámku a otočte. Zabezpečovací zařízení se okamžitě odblokuje a uvolní pedály. Nikdy neotvírejte BULLOCK® ve směru jiných osob. Při manipulaci se zařízením BULLOCK jej držte vždy za rukojeť. Nikdy nenechávejte zařízení BULLOCK® bez dohledu v přítomnosti dětí, zamezíte tak nebezpečným hrám.

UNIVERSÁLNÍ ADAPTÉR PRO MILIMETRICKÝ BLOK

Pro zvýšení účinnosti Bullocku® můžete nastavit délku hlavice. Po vložení Bullocku mezi pedály zkontrolujte, zda jsou zcela zablokovány. Pokud tomu tak není, vyjměte ho z pedálů a vložte šroubovák do otvoru na červeném horním víčku.
Horní část se může nastavit do optimální délky max. 65mm , tj. dokud se bezpečnostní koule nedotknou podlahy vozu a kleště zcela nezablokují pedály. Nadále nechte Bullock® vždy v této pozici, a to bez jakéhokoli jiného zajišťovacího zásahu.

RADY PRO ÚDRŽBU

 • Nikdy nevystavujte zabezpečovací zařízení Bullock® vodě. V případě, že se zamokří, osušte všechny jeho části.
 • Zabezpečovací zařízení Bullock® nikdy nepoužívejte násilným způsobem na jiné účely.
 • Zabezpečovací zařízení Bullock® nepotřebuje žádné promazávání.

BALENÍ OBSAHUJE

 • 2 klíče
 • návod k použití
 • nálepka na sklo vozidla Bullock

POZOR: Uvnitř balení se mohou nacházet reklamní materiály k akcím zaměřeným výhradně na italský trh (legitimace EuropCar, legitimace Europ Assistance).

Vyhodnocen jako nejlepší přenosné mechanické zabezpečení vozidel v Evropě.

Srovnávací testy pevnosti, odolnosti a trvanlivosti, které byly použity na nejlepších bezpečnostních zařízeních proti zlodějům.

Hodnocení bylo organizováno a publikováno v anglickém motoristickém časopisu AUTOEXPRESS.

Tento test byl proveden dvěma bezpečnostními experty, kteří hráli roli zlodějů v ideálních podmínkách za denního světla, s možností dělat hluk, s nářadím lehce dosažitelným v obchodech. Ve skutečném světě by pracovali sami, ve tmě, na hlavní cestě, na parkovišti a neměli by snadný úkol.

VÝSLEDEK

 • čas odolávání zařízení BULLOCK® – 17 minut 5 sekund
 • průměrný čas odolávání ostatních zabezpečovacích zařízení – 2 minuty 10 sekund

Hodnocení zabezpečovacího zařízení BULLOCK® časopisem AUTOPRESS:

EXTRÉMNĚ dobře vyroben, je masivní a pevně útočí bez možnosti vyřazení. Jeho síla, plus pohodlná montáž a přiměřená cena ho činí oprávněným vítězem. Přičteme-li ještě to, že je pro zloděje špatně přístupný, skóruje se svou nízkou cenou.

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!