Zámek pedálu+volantu - Bullock® Absolute

Zámek pedálu+volantu - Bullock® Absolute

Bullock ®Absolute zabezpečení vozidel. Zámek volantu + pedálu je vhodný pro všechny modely vozů díky svým technickým specifikacím, zaručuje dvojitou ochranu při rychlé aplikaci.

2 790,- Kč

Dostupnost: skladem
Záruka: 24 měsícůZámek pedálu+volantu - Bullock® Absolute


Zámek pedálu+volantu - Bullock® Absolute

  • úroveň celkové ochrany: dvojitá ochrana, dvojité zabezpečení auta
  • vysoká odolnost slitiny zinku
  • maximální viditelnost s odrazujícím účinkem
  • excelentní poměr kvalita/cena
  • bezpečnostní uzávěr s více než 5000 kombinacemi, které nelze kopírovat – antikopie
  • vložením háčku a upínacích křídel se uzamče volant
  • teleskopické rameno proti krádeži pro optimální montáž do auta
  • bezpečnostní hák pro ukotvení brzdového pedálu, brzda je nedotknutelná

Bullock® Absolute představuje revoluční řešení v oblasti mechanického zabezpečení vozidel, nabízející kombinované zabezpečení volantu a pedálu. Toto univerzální zabezpečení je navrženo tak, aby poskytovalo dvojnásobnou ochranu vašeho auta proti odcizení, což z něj dělá ideální volbu pro všechny typy vozidel. Jeho unikátní konstrukce a technické specifikace zajišťují rychlou a efektivní instalaci, přičemž systém uzamykání volantu pomocí inovativního spojovacího systému s upínacími křídly a háčkem efektivně zabraňuje jeho otáčení. K tomu přispívá i teleskopické rameno, které umožňuje optimální přizpůsobení produktu konkrétnímu vozidlu.

Dalším klíčovým prvkem zabezpečení je speciální kotva – hák na pedály, vyrobená z oceli vysoké pevnosti, která uzamkne brzdový pedál a znemožní jeho použití. Tím je zajištěno dvojité zabezpečení, ochraňující jak volant, tak pedály před neoprávněným použitím. S hmotností pouze 2,5 kg je Bullock® Absolute navíc kompaktní a snadno manipulovatelný, což umožňuje rychlou a jednoduchou aplikaci zabezpečení kdykoliv a kdekoliv.

Bullock® Absolute tak představuje inovativní a efektivní řešení pro zabezpečení auta, které nabízí vysokou úroveň ochrany proti krádeži. S tímto mechanickým zabezpečením auta můžete mít klidnou mysl, vědomi si, že vaše vozidlo je chráněno nejen proti pokusům o odcizení, ale i proti neoprávněnému použití.

1. Ukotvení háčku na brzdovém pedálu

Aby bylo možné Bullock Absolute použít, otočte klíčem v zámku.

Vytáhněte teleskopickou tyč a nakloňte zabezpečovací zařízení směrem dolů (obr. č. 2) a otáčejte tyčí o 90 stupňů ve směru hod. ručiček.

Upevněte háček na brzdový pedál (obr. č. 3).

Po upevnění otočte znovu Bullock Absolute o 90 stupňů proti směru hod. ručiček a vraťte ho do výchozí polohy a tím bude proces upevnění ukončen.

**2. Blokování volantu **

Uchopte jednou rukou rukojeť a druhou rukou Bullock Absolute . Přitáhněte rukojeť k sobě (obr. č. 4). Háček, který musíte připevnit na volant se otevře (obr. č. 5). Doporučujeme otočit volantem, aby bylo vsazení háčku v blízkosti ramene – špice.

Po nasazení bezpečnostního zařízení posuňte rukojeť směrem dolů a zatáhněte uzávěr na volant (obr. č. 7).

Uzamkněte klíčem a proces je ukončen. (obr. č. 8).

Pro větší účinek:

Při zamykání bezp. zařízení přitáhněte teleskopickou tyč co nejblíže k sobě, aby jednotlivé části do sebe zapadly a zamezilo se pohybu mezi nimi na minimum. V případě, že nelze otočit klíčem do polohy zamčeno, pohněte spodním ramenem teleskopické tyče tak, aby jednotlivé části zámku mohly do sebe zapadnout.

Návod na bezpečné použití:

Tyč používat v dostatečné vzdálenosti od ostatních osob a křehkých předmětů k usnadnění manipulace.

BALENÍ OBSAHUJE

  • 3 klíče
  • návod k použití

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!