Zámek volantu - Bullock® Defender

Zámek volantu - Bullock® Defender

nový model 2017

Bullock® Defender je univerzální mechanické zabezpečení na volant, které zajistí jakýkoli typ vozidla díky celkové ochraně volantu a také zabrání krádeži airbagu. Je žádaný pro automobily, kde nelze použít zabezpečení pedálů Bullock®.

2 190,- Kč

Dostupnost: skladem
Záruka: 24 měsícůZámek volantu - Bullock® Defender


Zámek volantu - Bullock® Defender

Univerzální zabezpečení volantu a ochrana airbagu. Žádaný pro automobily, kde nelze použít zabezpečeni pedalů Bullock®, u vozů s automatickou převodovkou a u automobilů, kde je řídíci tyč umístěna mezi pedály.

 • značka Bullock® záruka kvality
 • chrání také airbag proti krádeži
 • je vyroben ze zpevněné slitiny
 • maximální viditelnost ‚ s Ultra odstrašující účinností
 • 2 nové ploché číslované klíče , více než 59000 kombinací
 • zámek s vysokou ochranou Made in Italy

Díky praktickému rameni, které lze nastavit jak v délce, tak i ve výšce, lze Bullock Defender aplikovat na jakýkoli druh volantu a použít k ochraně jakéhokoli typu auta. Inovativní, patentovaný, samoinstalační uzamykací systém navíc zajišťuje maximální pohodlí a snadné použití.

Omezená velikost a nízká hmotnost tohoto zámku proti krádeži je vhodný i pro ženy. Vnitřek zařízení proti krádeži je opatřen měkkou gumou, aby nedošlo k poškrábání volantu při používání zařízení.

 1. Uchopíme DEFENDER za rukojeť, zasuneme klíč do zámku a otočíme klíčem ve směru hodinových ručiček. Dojde k uvolnění spodního černého, pogumovaného krytu volantu. Šroubem na obrázku č. 1 a A2 rameno prodloužíme nebo zkrátíme tak, aby se opíralo plochou o palubní desku. Ve spodní části ramene jsou pro kontakt s plochou červené koule. Po nastavení délky ramene šroub utrhneme (obr. 1).
 2. Šroubem na obrázku č. 3 vymezujeme pohyb ramene, vyšroubováním omezujeme pohyb nahoru. Seřídíme podle potřeby.
 3. DEFENDER s vytyčeným ramenem nasadíme na volant a stlačením spodního černého, pogumovaného krytu volantu dojde k automatickému uzamčení bezpečnostního zařízení. Rameno s koulí se opírá o palubní desku.
 4. Při demontáži vsuneme klíč do zámku, otočíme ve směru hodinových ručiček a povytažením směrem nahoru dojde k otevření mechanického zařízení, které sejmeme s volantu.

BALENÍ OBSAHUJE

 • 2 klíče
 • návod k použití

(c) 1993-2021 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!