Zámek volantu - Bullock® Defender

Zámek volantu - Bullock® Defender

nový model 2017

Bullock® Defender představuje univerzální řešení pro mechanické zabezpečení auta, nabízející robustní zámek na volant, který efektivně chrání proti krádeži nejen samotného vozidla, ale i airbagu.

2 490,- Kč

Dostupnost: skladem
Záruka: 24 měsícůZámek volantu - Bullock® Defender


Zámek volantu - Bullock® Defender

Bullock® Defender představuje špičkové univerzální mechanické zabezpečení auta, které je navrženo tak, aby poskytovalo spolehlivou ochranu proti krádeži vozidla i airbagu. Tento systém zabezpečení volantu je ideálním řešením pro automobily, kde standardní zabezpečení pedálů není aplikovatelné, jako jsou vozy s automatickou převodovkou nebo v případech, kdy se řídící tyč nachází mezi pedály. Díky patentovanému systému uzamykání je instalace Bullock® Defender rychlá a snadná, což z něj činí vhodnou volbu pro každého, včetně žen, které ocení jeho jednoduché použití.

 • značka Bullock® záruka kvality
 • chrání také airbag proti krádeži
 • je vyroben ze zpevněné slitiny
 • maximální viditelnost ‚ s Ultra odstrašující účinností
 • 2 nové ploché číslované klíče , více než 59000 kombinací
 • zámek s vysokou ochranou Made in Italy

Produkt je vyroben z vysoce odolné speciální slitiny, která zajišťuje maximální bezpečnost, a je navržen tak, aby byl viditelně odstrašující pro potenciální zloděje. Součástí zámku na volant jsou také dva nové ploché číslované klíče a zámek s vysokou úrovní ochrany, což zvyšuje jeho bezpečnostní standard. Navíc,zámek volantu Bullock® Defender má praktické teleskopické rameno, které lze nastavit jak v délce, tak ve výšce, čímž umožňuje přizpůsobení jakémukoli typu volantu a vozidlu.

Jeho malá velikost a lehká hmotnost dělají ze zámku volantu Bullock® Defender snadno přenosný a uživatelsky přívětivý zabezpečovací systém, který nejenže chrání před krádeží vozidla, ale také efektivně brání odcizení airbagu. Vnitřní část zařízení je navíc opatřena měkkou gumou, aby nedošlo k poškrábání volantu při jeho používání.

Zámek volantu Bullock® Defender tak představuje ideální zabezpečení vozidel pro ty, kteří hledají efektivní, spolehlivé a snadno použitelné řešení pro ochranu svého automobilu.

 1. Uchopíme DEFENDER za rukojeť, zasuneme klíč do zámku a otočíme klíčem ve směru hodinových ručiček. Dojde k uvolnění spodního černého, pogumovaného krytu volantu. Šroubem na obrázku č. 1 a A2 rameno prodloužíme nebo zkrátíme tak, aby se opíralo plochou o palubní desku. Ve spodní části ramene jsou pro kontakt s plochou červené koule. Po nastavení délky ramene šroub utrhneme (obr. 1).
 2. Šroubem na obrázku č. 3 vymezujeme pohyb ramene, vyšroubováním omezujeme pohyb nahoru. Seřídíme podle potřeby.
 3. DEFENDER s vytyčeným ramenem nasadíme na volant a stlačením spodního černého, pogumovaného krytu volantu dojde k automatickému uzamčení bezpečnostního zařízení. Rameno s koulí se opírá o palubní desku.
 4. Při demontáži vsuneme klíč do zámku, otočíme ve směru hodinových ručiček a povytažením směrem nahoru dojde k otevření mechanického zařízení, které sejmeme s volantu.

BALENÍ OBSAHUJE

 • 2 klíče
 • návod k použití

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!