Zámek volantu - Bullock® Defender Pro

Zámek volantu - Bullock® Defender Pro

novinka

Bullock® Defender PRO představuje novou generaci zámku na volant, navrženou k ochraně proti krádeži jakéhokoli vozidla. Tento zámek poskytuje komplexní ochranu volantu a zároveň zabraňuje krádeži airbagu.
Poslední upgrade zámku přináší řadu vylepšení, díky kterým je zařízení lehčí, kompaktnější a vysoce odolné proti pokusům o násilné vniknutí. Konstrukce je z pevné speciální oceli, jejíž kvalita byla ověřena TÜV SÜD.

2 650,- Kč

Dostupnost: skladem
Záruka: 24 měsícůZámek volantu - Bullock® Defender Pro


Zámek volantu - Bullock® Defender Pro


Zámek volantu - Bullock® Defender Pro


Zámek volantu - Bullock® Defender Pro


Zámek volantu - Bullock® Defender Pro

Tento inovativní zámek volantu s funkcí ochrany airbagu, známý jako Bullock Defender Pro, je ideální volbou pro všechny druhy vozidel, zejména pro ty, které nemohou využívat standardní zabezpečení pedálů, automobily s automatem nebo tam, kde je prostor mezi pedály omezen.

Charakteristické rysy tohoto zámku zahrnují:

  • Garance kvality od renomované značky Bullock.
  • Jednoduchou montáž umožňující rychlé a pohodlné instalaci díky unikátnímu a patentovanému systému uzamykání.
  • Pokročilou ochranu airbagu proti odcizení.
  • Konstrukci z pevné speciální oceli, jejíž kvalita byla ověřena TÜV SÜD
  • váha 2,5 kg

Zámek je vyroben v Itálii a nabízí přes 59 000 možných kombinací zabezpečení, což z něj dělá velmi spolehlivou ochranu proti krádeži. K zámku jsou přiloženy dva nové, plochě číslované klíče.

Jeho design je moderní a ikonický, s ultra odolným bezpečnostním štítem a ergonomicky navrženou rukojetí pro snadné ovládání. Navíc je zámek lehký a robustní, což zvyšuje jeho spolehlivost a univerzálnost. Balení obsahuje také praktické příslušenství a je umístěno v atraktivním, černém, vícejazyčném obalu.

Díky flexibilnímu rameni, které lze nastavit jak po délce, tak po výšce, je zámek Bullock Defender Pro vhodný pro všechny typy volantů a může tak poskytnout ochranu pro širokou škálu automobilů. Inovativní a samoinstalační uzamčení zaručuje maximální komfort a snadné použití.

Je třeba zmínit, že vnitřní část zámku je pokryta měkkou gumou, aby se předešlo poškození volantu. Balení zahrnuje nálepku na sklo a český návod, spolu s nastavitelným šroubem pro optimální přizpůsobení.

  1. Uchopíme DEFENDER PRO za rukojeť, zasuneme klíč do zámku a otočíme klíčem ve směru hodinových ručiček. Dojde k uvolnění spodního černého, pogumovaného krytu volantu. Šroubem na obrázku č. 1 a A2 rameno prodloužíme nebo zkrátíme tak, aby se opíralo plochou o palubní desku. Ve spodní části ramene jsou pro kontakt s plochou červené koule. Po nastavení délky ramene šroub utrhneme (obr. 1).
  2. Šroubem na obrázku č. 3 vymezujeme pohyb ramene, vyšroubováním omezujeme pohyb nahoru. Seřídíme podle potřeby.
  3. DEFENDER PRO s vytyčeným ramenem nasadíme na volant a stlačením spodního černého, pogumovaného krytu volantu dojde k automatickému uzamčení bezpečnostního zařízení. Rameno s koulí se opírá o palubní desku.
  4. Při demontáži vsuneme klíč do zámku, otočíme ve směru hodinových ručiček a povytažením směrem nahoru dojde k otevření mechanického zařízení, které sejmeme s volantu.

BALENÍ OBSAHUJE

1× nálepka na sklo Bullock , český návod na krabici , 1× seřizovací šroub

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!