Bullock.cz » Články » Jak zabezpečit auto

Jak zabezpečit auto

Na toto zabezpečení jsem nejprve hleděl s úsměvem, dokud jsem se o něj nezačal zajímat podrobněji. Výrobek Bullock Excellence italské výroby je dle mého velmi dobré mechanické zabezpečení vozidla. V podstatě se jedná o trubku, v níž jsou umístěny něco jako kleště, které sevřou spojku a brzdu tak, že je prostě nesešlápnete. Pokud toto zabezpečení zkombinujete právě se zamykáním zpátečky, je zřejmé, že odjet s autem nebude tak lehké. Nebudete moci zařadit jiný rychlostní stupeň a i kdyby auto bude bez spojky a hlavně bez brzdy těžko ovladatelné. Jediná možnost jak toto zabezpečení překonat je jej přeřezat.

Dusík, neboli zmražení kovu a následné rozlomení hrubou silou, na něj kvůli množství kovu a materiálu nefunguje a tak tedy případný pachatel musí přejít k již zmíněnému řezání. Při nezávislém testu za ideálních podmínek (světlo, dostatek místa, přívod elektrického proudu a možnost dělat hluk) byl zloděj schopen Bullock přeřezat flexou za 17,5 minuty! Díky samokalící oceli, nebo z čeho je to prý vyrobeno, totiž musí zloděj neustále chladit nebo měnit kotouče. Pokud si představíte, že auto je na parkovišti uprostřed sídliště, kde stojí auta pomalu nalepená na sobě, tak ohnout se s flexou k pedálům je prakticky nemožné. Nehledě na to, kde byste vzali elektrický proud! A ten hluk, co by flexa uprostřed noci nadělala? To by Vás sousedi umlátili, i v případě, že řežete své vlastní auto.

Potěší Vás ale i cena tohoto produktu, která se pohybuje kolem 3790,– Kč, což je vzhledem k poměru cena/výkon pomalu za hubičku. Bullock také potěší ty, kteří vlastní automobil s automatickou převodovkou, na jeden pedál lze použít novinku Bullock Automatico.

Převzato z blogu Petra Mrázka

(c) 1993-2023 Bullock.cz - mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži vozidla
Využívání textů i jeho částí bez svolení provozovatele je zakázáno!